Lekarze Żyrardów

lekarz Marzena Tomaszewska

Neurolog

Orlika 8
96-300 Żyrardów

to bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz z dużym doswiadczeniem i cierpliwym podejściem do pacjenta .Jestem bardzo wdzięczna za szybką i ..trafną diagnozę .Godna polecenia ale widząc ilość pacjentów poczekalni nie jest to Pani Doktor potrzebne.

lekarz Anna Strońska

Skłodowskiej 9B
96-300 Żyrardów

Lekarz godny polecenia ,zawsze znajduje czas ,dokładny,itp...........................................................
Opinia dodana przez: Anna G

Bronisława Moroz

entrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego - Szpital im. Zenona Tokarskiego - Oddział pediatryczny
Żyrardów

super doktur polecam ponieważ ma 1. PODEJSCIE 2 . MA TALENT 3> UMIE WSZYSTKO 3. MA WSPÓLNY JEZYK 4 . JEST KOCHANA
Opinia dodana przez: kamila122

lekarz Monika Rachuta

Internista, Diabetolog

Przychodnia
POW 5
96-300 Żyrardów

Świetny lekarz leczę się od paru lat,szalenie miła posiada bardzo rzadką cechę potrafi wysłuchać pacjenta . Doskonale wyszkolona i wykształcona . Krzysztof
Opinia dodana przez: krzysztof

lekarz Jerzy Rybicki

przychodnia
Limanowskiego 49 A
96-300 Żyrardów

Nazywam się Elżbieta Wiącek - jestem żoną Wiesława Wiącka. Poszukuję doktora p. Jerzego Rybickiego, znajomego z akademika przy ul. Kopińskiej w W-wie. Być może pan doktor jest właśnie tą osobą. Bardzo proszę o kontakt. Elżbieta Wiącek
Opinia dodana przez: Elżbieta Wiącek

lek. dent. Ewa Szepietowska

96-300 Żyrardów

Wiele lat opiekuje się moim uzębieniem. Kilkanaście lat temu zawierzyłem moje zrujnowane zęby tej STOMATOLOG.

lekarz Sylwia Miśta

Lecznica LIFE-MED BIS
Filipa de Girarda 17
96-300 Żyrardów

Pani Doktor godna polecenia w 100%. Jest moim ginekologiem od 2011 roku w Grodzisku Mazowieckim, aktualnie prowadzi moją pierwszą ciążę. Jest delikatna, skrupulatna, rzetelna, profesjonalna. Odpowiada na każde dręczące pytanie, wszystko szczegółowo wyjaśnia . Woli zapobiegać niż leczyć, zleca wszystkie potrzebne badania. Nie boi się skierować do poradni specjalistycznych w celu sprawdzenia ewentualnych zagrożeń popartych niezbyt dobrymi wynikami badań. Nie starszy pacjentek, mogę nawet stwierdzić, że jest swego rodzaju wsparciem.
Opinia dodana przez: Wiola

lekarz Karolina Krakowiak

Farbiarska 2/4 B

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Miałam pewne obawy przed konsultacjami online, ale po mojej wizycie na lekarzonline.eu mogę śmiało powiedzieć, że jest to przyszłość medycyny. Lekarze są kompetentni, a samo narzędzie intuicyjne w obsłudze.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Paweł Świątek

Internista, Kardiolog

Przychodnia
POW 5
96-300 Żyrardów

b.dokładnie przeprowadza wywiad dot.stanu zdrowia,przebytych chorob,cierpliwy,taktowny.Polecam.pacjentka

lek. med. Maciej Pawlina

Prywatna Praktyka Lekarska Maciej Pawlina
Wysockiego 9
Żyrardów

Trafiłam do doktora z polecenia pani ginekolog, ponieważ wystąpiło u mnie poronienie chybione. Pan Maciej po badaniu i rozmowie dał mi nadzieje na zdrowa ciąże, na prawdę spotkałam wielu lekarzy ginekologów którzy nie powinni mieć styczności z pacjentami a tu- anioł nie człowiek. Czułam ze jestem w dobrych rękach i bardzo szybkie wróciłam do siebie. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Waldemar Rybiński

Internista, Lekarz rodzinny

ul. Krótka 46F
Żyrardów

Baardzo mi pomógł polecam z całego serca kompleksowo podchodzi do choroby. Zleca badania i na podstawie wyników leczy choroby których inni lekarze mówili ,"nie da się tego wyleczyć" . Podstawa to rygorystyczne przestrzeganie diety zalecanej przez doktora i przepisane leki , uzupełnianie niedoborów witamin i minerałów.To naprawdę działa.Polecili mi go moi znajomi i cieszę się że skorzystałam.

lek. dent. Justyna Adamiak

dentinum
barona 23 b
96-300 Żyrardów

Tłumaczy co się dzieje, robi bezboleśnie tutaj nie mogę (prawie) nic zarzucić, jednak brak znieczulenia z widzimisię lekarza to przesada. U innego dentysty poprawiam, naprawiam kolejnego zęba... Szkoda...

lekarz Magdalena Olborska

NZOZ ZDROWIE Pielęgniarstwo Środowiskowo-Rodzinne
Stanisława Wyspiańskiego 6 B
96-300 Żyrardów

Bardzo miła, kompetentna Pani dr, która pamięta swoich pacjentów, która pyta, a nie stawia obrazu diagnozę. Polecam
Opinia dodana przez: Diana

lek. dent. Kazimierz Mruszczyk

AlkaDental
3 Maja
Żyrardów

Jestem bardzo zadowolona.Moje braki w uzębieniu, wynikały z braku odpowiedniej higieny w młodości. Pan dr temu zaradził, naprawił to co zaniedbałam.Uzupełnił braki :). Dziękuję doktorze :)
Opinia dodana przez: AnnaS

lekarz Bożena Suchecka

96-300 Żyrardów

Konkretna, rzeczowa, kompetentna. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor. Może trochę "szorstka" w podejściu, ale dobry fachowiec.
Opinia dodana przez: muf.ka

mgr Małgorzata Węgrowska

Psycholog

96-300 Żyrardów

Bardzo polecam! To bardzo miła i konkretna osoba. moge polecić szczerze bo już chodziłam wcześniej do innej pani psychologa, więc mam jako takie porównanie. Ja miałam problemy z nerwicą. Pozdrawiam wszystkich poszukujących pomocy! M.S.

Waldemar Podkoń

"Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego" Sp. z o.o.
96-300 Żyrardów

Pan doktor od początku zdawał się wiedzieć o czym mówi (był pewien swojej diagnozy) i zdobył moje zaufanie. Byłam u niego na kilku wizytach. Najpierw pomógł mi pozbyć się bólu w stawie kolanowym. Jednak, kiedy zjawiłam się u niego z dziwnym i strasznie bolącym guzkiem na nadgarstku zupełnie nie wiedział, co mi doradzić... Po badaniu i obejrzeniu zdjęcia RTG stwierdził u mnie "nieanatomiczne ułożenie kości nadgarstka" i spisał moją PRAWĄ ...

dr Marek Krogulec

Internista, Reumatolog

96-300 Żyrardów

Lekarz wyjątkowo nieuprzejmy,.Podczas wizyty mojej starszej schorowanej mamie przedstawiał sam czarny scenariusz.Odebral nadzieję ...Kilkakrotnie podkreślając jej wiek. Może warto żeby przy zapisie określał wiek i stan pacjentów jacy maj6ą trafiać .Do tego typowy bełkot lekarski.Dobrze ze byłam obecną podczas wizyty i jestem z branży bo mama niewiele by z nie wyniosła.Byla lżejsza o 250 zł.

lekarz Krzysztof Potocki

RTG, Ginekolog położnik

Filia Nr 10 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SZKOL-MED" przy Zespole Szkół Nr 1
Bohaterów Warszawy 4
96-300 Żyrardów

Od około 2-3 lat tułam się po różnych ginekologach z problemem nawracających notorycznie infekcji. Do tego lekarza trafiłam przypadkiem, bo kolejna infekcja zmusiła mnie do szukania najbliższego wolnego terminu gdziekolwiek. Byłam zaskoczona zwracaniem się do mnie na 'Ty', ale pomogło mi to, o dziwo, zredukować stres. Opowiedziałam z czym przychodzę, spodziewałam się jak zawsze badania i kolejnych leków, a tutaj mile się zaskoczyłam, bo Pan pobrał wymaz do badania, o ...